DOLAR 32,2459 0.08%
EURO 35,1769 0.3%
ALTIN 2.449,460,41
BIST 10.427,320,74%
BITCOIN 2287376-1,05%
İstanbul
26°

AÇIK

Sadece Haber

Saint-Gobain Türkiye “DigitalTalks Sürdürülebilirlik Sohbetleri 2023"e Elmas Sponsor Oldu
  • Haberajans.Net
  • Ekonomi
  • Saint-Gobain Türkiye “DigitalTalks Sürdürülebilirlik Sohbetleri 2023"e Elmas Sponsor Oldu

Saint-Gobain Türkiye “DigitalTalks Sürdürülebilirlik Sohbetleri 2023"e Elmas Sponsor Oldu

Eylül 27, 2023 14:31
Saint-Gobain Türkiye “DigitalTalks Sürdürülebilirlik Sohbetleri 2023"e Elmas Sponsor Oldu
0

BEĞENDİM

Sürdürülebilir ve hafif inşaat çözümlerinde dünya lideri olan Saint-Gobain Türkiye, Türkiye’nin köklü bilgi, tecrübe paylaşım platformlarından DigitalTalks’un 4.’sünü düzenlediği “DigitalTalks Sürdürülebilirlik Sohbetleri 2023”te Elmas Sponsor olarak Türkiye’nin önde gelen şirketleri ile bir araya geliyor.

 

Aralarında Weber, Rigips, Chryso, Vetrotech, Ecophone, Saint-Gobain Glass, PAM, Saint-Gobain Aşındırıcılar gibi şirketlerin olduğu, iştirakleri içerisinde İzocam ve Dalsan’ın da yer aldığı 13 marka ile Türkiye’de faaliyet gösteren Saint-Gobain Türkiye, “DigitalTalks Sürdürülebilirlik Sohbetleri 2023’e Elmas Sponsor oldu.  

Sürdürülebilir geleceği tüm inşaat sektörü paydaşları ile birlikte inşa etme amacıyla faaliyetlerini sürdüren Saint-Gobain, dayanıklı ve sürdürülebilir şehirleri inşa etmek için önemli katkılar sunuyor. Saint-Gobain, sürdürülebilir bir dünya için ağır inşaat süreçlerine alternatif çevreye ve doğaya daha az zarar veren, doğal kaynakların daha etkin kullanıldığı, karbon salımının düşük enerji verimliliğinin yüksek olduğu sürdürülebilir ve hafif inşaat teknolojisi ile inşa edilmiş inovatif binaların tasarlanmasını destekliyor. 

 

“Yapı ve Boya Sektöründe Sürdürülebilir Gelecek Yolunda Atılan Adımlar”

 

27 Eylül’de başlayacak olan ve 5 hafta sürecek etkinlik serisinde, sürdürülebilirlik eksenli 5 farklı temada, alanında uzman birçok değerli konuşmacı önemli paylaşımlarda bulunacak. “DigitalTalks Sürdürülebilirlik Sohbetleri 2023’ün ilk oturumunda “Yapı ve Boya Sektöründe Sürdürülebilir Gelecek Yolunda Atılan Adımlar” konusunu Saint-Gobain Türkiye Mimari Çözümler Müdürü Kubilay Büyüklü ve AkzoNobel Güney ve Doğu Avrupa İletişim Müdürü Tutku Konuk Altındal gerçekleştirecek. Atık yönetiminden, döngüsel ekonomiye; farklı sektörlerin sürdürülebilirliğe bakışından, gıda güvenliğine birçok önemli konuya değinilecek olan sohbetlerde sürdürülebilirlik çok yönlü olarak ele alınacak. 

   Sohbetler DigitalTalks’un YouTube kanalından izlenebileceği gibi Spotify, Apple Podcasts ve Google Podcasts platformlarında yer alan DigitalTalks hesabından da podcast formatında dinlenebilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.